Przedstawiamy Państwu ofertę na wykonanie profesjonalnej strony internetowej, zgodnej z obowiązującymi standardami.

Żyjemy w czasach, gdy strona internetowa jest podstawowym medium do zaprezentowania swoich usług. Jednak wykonanie strony www, zgodnej z obowiązującymi normami, często przekracza możliwości zwykłego użytkownika. Dlatego nasz zespół wykona tę pracę za Ciebie.

Czym nasza oferta różni się od innych?

Wiele innych ofert związanych z tworzeniem strony internetowej bazuje na darmowym CMS - Wordpress lub Joomla. Jest to dobre narzędzie, ale z racji otwartości kodu, wiąże się z ciągłym dbaniem klienta o aktualizacje. W przeciwnym razie Wordpress/ Joomla staje się "dziurawy", co pozwoli nieuprawnionym osobom na włamanie. Kilka chwil na Google potwierdzi tę tezę.

Nasze strony nie działają na żadnym darmowym, czy komercyjnym CMS o otwartym kodzie źródłowym. Dzięki temu bezpieczeństwo takiej strony stoi na bardzo wysokim poziomie. Dalszym pozytywnym aspektem jest dostosowanie silnika strony do potrzeb klienta. Jeżeli klient nie potrzebuje modułu oceniania produktów, to go nie implementujemy. To powoduje, iż strona działa bardzo szybko, stabilnie, a nasz CMS nie jest zaśmiecony niepotrzebnymi funkcjami. Jeżeli jednak w przyszłości okaże się, że strona potrzebuje nowej funkcji, wykonamy ją bez dodatkowych kosztów, o ile nie będzie wiązało się to z mocną ingerencją.

Co zawiera nasza oferta?

1. Wykonanie szablonu strony

Pracę nad szablonem rozpoczynamy od zebrania informacji od klienta. Szablon jest stworzony w oparciu o dobre praktyki projektowania stron www, w tym wzięcie pod uwagę aktualnych trendów. Grafika jest zoptymalizowana, aby strona działała bardzo szybko.

Stworzone przez nas projekty są w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych: komórek, tabletów, mniejszych netbooków/ laptopów.

2. Zaprogramowanie silnika strony i panelu administracyjnego

CMS (System Zarządzania Treścią) umożliwia nawet laikowi administrowanie stroną www. Edycja tekstów i zdjęć jest równie prosta, co korzystanie z edytora tekstu. Panel administratora umożliwia stworzenie nieograniczonej ilości podstron, edycję słów kluczowych, wszelkich danych, etc.

Zaprojektowany przez nas panel administracyjny jest prosty w obsłudze. Zadbamy o to, aby praca z nim należała do przyjemnych. Oprócz edycji podstawowych tekstów, możliwa jest pełna obsługa galerii. A to nie wszystko - reszta modułów jest tworzona na potrzeby klientów*!

Strona jest w pełni zgodna ze standardami SEO, dzięki czemu łatwiej osiągnie wysoką pozycję w google.

Oprócz tego nasza strona zawsze zawiera (według potrzeb klienta):

- integrację z: Facebook, Twitter, Google+,

- profesjonalny slider, pozwalający w atrakcyjny sposób eksponować produkt / usługę,

- responsywny lightbox - prezentacja zdjęć / filmów w wydzielonym oknie, które dostosowuje się do urządzeń mobilnych,

- integrację z mapą Google - elegancki sposób na dział kontakt,

- formularz kontaktowy wbudowany w stronę, pozwalający klientom na szybki kontakt.

* bardzo skomplikowane moduły podlegają dodatkowej wycenie - koszt jest ustalany z klientem.

3. Zakup domeny, serwera, wgranie strony

Pomożemy w

- wyborze najlepiej dopasowanego serwera, a także najtańszego w swojej klasie*,

- rejestracji domeny,

- wgraniu plików strony na serwer i wprowadzeniu niezbędnych ustawień,

- założeniu skrzynek www.


Przykłady realizacji

 

http://drabinska.pl

 

http://tartakchrusciel.pl

 

https://wlasnachatka.pl 

 

http://ekf.elblag.pl

 

https://portfinanse.pl

 

https://mediatoria.pl